Статьи

Рівні можливості для людей з інвалідністю: давайте поговоримо

Рівні можливості для людей з інвалідністю: давайте поговоримо

Цього року Headhunter Україна за підтримки команди проекту «Індекс корпоративної рівності» започатковує в рамках «Премії HR-бренд Україна» спецномінацію «Рівні можливості».

Метою є привернути увагу HR-спільноти до теми інклюзивного працевлаштування, зібрати та презентувати аудиторії кейси від компаній, які мають у своєму колективі людей з інвалідністю, більше дослідити цей трепетний аспект трудової взаємодії на українському ринку.

На жаль, для багатьох проблема працевлаштування людей з інвалідністю, а особливо способи її вирішення – terra incognita. Тому сьогодні ми щиро запрошуємо до діалогу і участі в номінації компанії, які мають такий досвід та допомагають своїм особливим працівникам адаптуватися, навчатися, робити кар’єру та бути повноцінним членом колективу.

Заявкою на участь у номінації є заповнення анкети. Дед-лайн – 22 листопада.

Розкажіть про свій досвід

Нагороду отримає роботодавець, який, на думку експертної комісії, забезпечує найкращі умови праці людям з інвалідністю. Підсумки буде підведено на церемонії нагородження «Премії HR-бренд Україна 2017» 5 грудня в КВЦ «Парковий». Участь у номінації – безкоштовна.

Ми дуже сподіваємося, що номінація «Рівні можливості» стане початком ширшого дослідження і уваги до цієї теми в бізнес-середовищі. Що з часом ми зможемо говорити про рівні можливості, як про щось очевидне, адже за своїм змістом – це базова потреба суспільства, яка, на сьогодні, має статус виключної. Що наша інтенція знайде відгук серед роботодавців, і вже незабаром зі сцени «Премії» ми зможемо розпочати цю публічну розмову та подякувати учасникам та переможцям нової номінації. В першу чергу за те, що робите зрілішим український ринок праці.

Отже, запрошуємо до участі і нагадуємо – заявкою є просто заповнити анкету .

Вакансии дня

Комментарии